Menü Kapat

Panoramik Asansör

Villa asansör, müstakil ev asansörü, bina içi daire asansörü Blues Asansör ayrıcalığıyla estetik, uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Villa asansör avantajlı fiyat teklifleri için bize ulaşın. +90 532 282 0180 -info@bluesofistanbul.com

Panoramik asansör yaşadığınız, zaman geçirdiğiniz her alana farklılık getirecek.

Panoramik asansör şıktır. Görünümü ile bir asansörden çok daha fazlasıdır. Villanızda, iş merkezinizde ziyaretçilerinize farklı bir asansör deneyimi yaşatabilirsiniz. Panoramik asansör görüş alanı geniştir ve asansör yolculuğunuzu farklılaştırır. Yaygın olarak cam paneller kullanılır. Bunun yanında krom nikel kaplama yapılarak elde edilen metalik parlak renkler panoramik asansörün bulunduğu alanı çok daha heybetli ve zengin göstermesi sağlanabilir. Panoramik asansör model olarak kullanılsa da çok çok enteresan, tasarım panoramik asansör modelleri olabiliyor.

İlginç Panoramik Asansör Modelleri

Panoramik asansör hayal gücünüzle sınırlı olmakla birlikte göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus görüş alanıdır. Kusursuz, estetik bir panoramik asansörün en bariz özelliği bize göre herkes için güzel bir bakış açısı sunmasıdır.

Panoramik Asansör ve Fiyat

Panoramik asansör yaşam ve iş alanlarınıza zenginlik, kalite, farklılık getiren br unsurdur. Panoramik asansörde kullanılan malzeme ve yapılan işçilik ne kadar kaliteli olursa sizin istediğiniz kalite duygusu daha da fazla yakalanmış olacaktır. Blues Asansör asansör üretiminde Türkiye’nin en tecrübeli markalarından biridir ve 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Panoramik asansör fiyatlandırmasında kalite maliyet dengesi gözetilerek en doğru ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Panoramik Asansör Model ve Fiyatı Hakkında Telefonla Hemen Bilgi Alabilirsin

+90 216 452 10 70

+90 532 282 01 80