Menü Kapat

Ev Asansör

Ev asansörleri genel olarak iki ve üç katlı ev yaşamını daha kolay ve hareketli hale getirir. Ev asansörleri ile hayatınıza fonksiyonel çözümler sağlanır. Ev içinde yaşayan veya çalışanların kullanımı için üretilen bu asansör sistemi iki şekilde üretilmektedir. Makineli ve hidrolik olarak üretilen ev asansör sistemlerinin kendilerince avantajları vardır. 

warranty

EV ASANSÖR 3 YIL GARANTİ

manufacturer

EV ASANSÖR ÜRETİCİSİ

paket-asansor-sistemleri

PAKET ASANSÖR SİSTEMLERİ

Günümüzde asansör için makine dairesi olmayan ev mimarilerine özel bir kolaylık sağlayan hidrolik sistemli asansörler %80 daha güvenlidir. Hidrolik sistemli ev asansörlerinin başka bir fonksiyonu ise da daha geniş kabin alanlarına uygun üretilmeleridir. 

EV ASANSÖRÜ HİDROLİK ASANSÖR VE YAŞLI ASANSÖR

Hidrolik asansörler üretim ve kurulum aşamaları makineli asansörlere göre çok daha hızlıdır. Bu konut asansörleri merdiven asansörüne veya tam boyutlu geleneksel asansöre harika bir alternatiftir. Bu tip asansör en çok rahatlık ve hareketlilik için kullanılır. Bağımsız yaşam yaratmak için bir evi tamamen erişilebilir hale nasıl getirebiliriz? Evimizde yürüme güçlüğü çeken annemiz merdivenleri nasıl çıkabilir. Ya da tekerlekli sandalyeli babamız bir üst kata nasıl ulaşacak? Ev asansörü başta yaşlılık ve diğer durumlar için yaygın olarak kullanılan akıllıca çözümlerin en başında gelmektedir.

EV ASANSÖR ÖZELLİKLERİ

1 kişiden 10 kişiye ve hatta daha fazlasına çıkarılabilir. (Kapasite; kabin için ayrılacak olan yer ile alakalı bir durumdur.) Hidrolik ve makinalı olarak imal edilebilir. Ev asansör evinize içeriden ve dışarıdan uygulanabilmektedir. Oldukça şık bir görünüşe sahiptir, komple cam kaplama yapılarak asansör yolculuğu keyifli bir seyre dönüştürülebilir. Kurulumu oldukça hızlı yapılabilir. Kare, yuvarlak şekilde üretilebilir.

Ev asansör sistemleri üretiminde tecrübeli olan firmamız ihtiyacınız olan sistemi sizin için tasarlıyor. İster bir müteahhit olun. İster bir asansör firması sahibi isterseniz de evine ev asansör yaptırmak isteyen bir kullanıcı. Ev asansör sistemleri üreticisi firmamız tasarım, üretim ve uygulama konsepti ile size gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Ev asansör sistemi, paket ev asansör, tek kişilik ev asansör, hidrolik ev asansör, homelift,