Menü Kapat

Villa Asansör Homeift Ev Asansörü

Villa asansör, müstakil ev asansörü, bina içi daire asansörü Blues Asansör ayrıcalığıyla estetik, uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Villa asansör avantajlı fiyat teklifleri için bize ulaşın. +90 532 282 0180 -info@bluesofistanbul.com

Villa Asansör, Ev İçi Asansör, Dubleks Asansör, Müstakil Ev Asansörü

Villa asansör; lüks, estetik ve yapılarda ergonomik asansör kullanımı algısının gelişmesi ile ortaya çıkan yeni nesil, pratik ve ekonomik insan taşıma asansörleridir. Homelift, ev asansörü tarifini yaptığımız insan taşıma asansörleri içindedir. Villa asansör modellerinde üretimden sonra ortaya çıkan ürün tasarımsal istekleri büyük oranda karşılar ve kullanımından keyif alınan asansör modelidir. Villa asansörler ev içi asansör, dubleks daire asansörü, homelift, bina içi daire asansörü, panoramik asansör diye isimlendirilir, bu isimlendirme villa asansörün kullanım ve üretim faktörüne bağlı yapılmaktadır.

Villa Asansör

Dışardan Asansör

Ev Asansör – Homelift

Bizim İşimiz

Genel kullanım alanları villa ( triblex, dubleks ve diğer ) Müstakil binalar. Villa asansör 5 kata kadar sorunsuz kullanım sağlar. Homelift, ev asansör fiyatları panoramik asansörlere göre daha ekonomiktir. Ev asansörü yaptırmaya karar verdiyseniz Blues Asansör hizmet anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sunacaktır.

Villa Asansör, Ev İçi Asansör, Dubleks Asansör, Müstakil Ev Asansörü

Villa asansör; lüks, estetik asansör kullanımı algısının gelişmesi ile insan taşıma asansörleri içerisinde sıkça rağbet görmeye başlayan asansör modelidir.  Villa asansör lüks, estetik, kullanım alanı gibi başlıca unsurlar gözetilir ve buna göre tasarlanarak üretililir. Villa asansör modellerinde üretimden sonra ortaya çıkan ürün tasarımsal istekleri büyük oranda karşılar ve kullanımından keyif alınan asansör modelidir. Villa asansörler ev içi asansör, dubleks daire asansörü, homelift, bina içi daire asansörü, panoramik asansör diye isimlendirilmektedirler ve bu isimlendirme villa asansörün kullanım ve üretim faktörüne bağlı yapılmaktadır. Homelift, ev asansör fiyatları panoramik asansörlere göre daha ekonomiktir. Ev asansörü yaptırmaya karar verdiyseniz Blues Asansör hizmet anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sunacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Villa Asansör, Ev Asansörü Fiyatları Müstakil ev asansörleri fiyat olarak ev tipi asansör ile aynı oranda maliyettedir. Villa asansör fiyatları ev asansörleri ve homelift ev asansörü dubleks ev içinde yaptırmayı düşündüğünüz asansör fiyatları konusunda Blues Asansör size özel fiyatlar sunar ve ev içinde villa tipi asansör yaptırmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve proje desteği sağlar. Villa tipi asansör müstakil ev asansörüdür ve dubleks asansör fiyatları standart yük taşıma asansörlerine oranla çok daha ekonomik, estetik görünüm sağlayan villa için asansördür.
Homelift villa asansör tasarım ve estetiğin yanında kullanım ve ekonomik avantaj sunmaktadır.  2 kişilik villa asansörleri villa tarzı müstakil yapılar için kullanımı uygundur. Ev içi asansördür. Ev asansörü fiyatları, müstakil ev asansörleri fiyatları yerli üretim Blues asansör villa asansörleri ile ev asansörü dubleks eviniz için asansör fiyatlarında uygun fiyat, estetik ev içi asansör sahibi olun. Villa içi asansör, daire içi asansör, müstakil eviniz için asansör Blues Asansör tecrübesi ile size en uygun hizmeti sunmayı vadediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Villa Asansör Model ve Fiyatlar Hakkında Telefonla Hemen Bilgi Alabilirsiniz

+90 539 915 54 54

+90 532 282 01 80

Villa Asansör, Ev Asansörü Fiyatları Müstakil ev asansörleri fiyat olarak ev tipi asansör ile aynı oranda maliyettedir. Villa asansör fiyatları ev asansörleri ve homelift ev asansörü dubleks ev içinde yaptırmayı düşündüğünüz asansör fiyatları konusunda Blues Asansör size özel fiyatlar sunar ve ev içinde villa tipi asansör yaptırmak istiyorsanız ücretsiz keşif ve proje desteği sağlar. Villa tipi asansör müstakil ev asansörüdür ve dubleks asansör fiyatları standart yük taşıma asansörlerine oranla çok daha ekonomik, estetik görünüm sağlayan villa içi asansörlerdir

 

PANORAMİK ASANSÖR

Panoramik asansör yapıların içinde veya dışında kullanıma uygundur. Panoramik asansör insan ulaşımının olduğu her alanda kullanılabilir bu alanlara örnek olarak iş merkezleri, tarz sahibi binalar, villa tarzı müstakil evler sayılabilir. Panoramik asansör kuyulu veya kuyusuz olarak çalışabilir, villa tipi panoramik asansör minimum kuyu derinliklerinde uygulanabilmektedir.

Panoramik asansör ile yolculuk esnasında geniş bir bakış açısına sahip olursunuz ve bu deneyim asansör yolculuğunuzu adeta bir keyfe dönüştürür.  Panoramik asansörlerin üretilmesi esnasında kişisel zevkleriniz ve asansörün kullanılacağı alan göz önünde bulundurulur. Genel kullanım yuvarlak, kare, üçgen ya da köşeli kabinler tasarlanarak yapılmaktadır. Panoramik asansörün tüm üretim unsurları gözetilerek ortaya çıkan ürün isteğinize uygun kullanım alanıyla uyumlu ve kullanıldığı alana değer katar. Blues Asansör tarafından tamamen yerli sermaye ve iş gücü ile tasarlanıp üretilen panoramik asansörler, uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar. Panoramik asansörlerde en sık kullanılan malzeme camdır. Panoramik asansör üretiminde cam ve paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Camlar temperli (dayanıklı, güvenlikli cam) veya lamine cam (kalınlaştırılmış ve yalıtılmış cam) seçenekleri ile sunulur. Panoramik asansör kapılarında tek kanatlı, çift kanatlı, ikili teleskobik, üçlü teleskobik seçenekleri mevcuttur ayrıca kapılar manuel veya otomatik olarak açılabilir.