Menü Kapat

Hakkımızda

Tam 50 Yıldır Asansör Yapıyoruz

Asansör sektöründe 50 yıla varan tecrübemizle villa asansörü, müstakil ev asansörü, daire asansör ihtiyaçlarınızda garantili ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimizi anlayarak ihtiyaç duydukları çözümü geliştiriyoruz. Villa asansör üretimini kendi tesisimizde kendi ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirerek müşterilerimize estetik, çevresiyle uyumlu villa asansör en uygun fiyat anlayışı ile sunmaya çalışıyoruz.

Üretimini yapmakta olduğumuz villa asansör modelleri Panoramik villa asansörü, homelift asansörler olarak sınıflandırıyoruz. Homelift veya ev asansörü olarak da isimlendirilen villa asansör modeli hidrolik sistemdir. Asansör kuyusu dar olan ve kuyu çukuru oldukça düşük alanlarda uygulama imkanı vermektedir.

Panoramik asansör ise daha üst segmente hitap eden panoramik bir görüş açısı sunar. Şık, estetik ve uygulama yapıldığı alanlarda dekoratif bir obje ve yapı değerini arttıran bir unsur olarak da görülmektedir.

Blues Asansör sektörde edindiği 50 yıllık tecrübeyi büyük bir gururla villa asansör üretiminde sunmaktan gurur duymakta.

Referanslarımızdan